İnternet Kutusu

İnternet Kutusu Telekomünikasyon Bilişim Hiz. San. Tic. Ltd. Şti İstanbul  Beylikdüzü merkezli kurulmuş %100 Türk sermayeli bir Telekomünikasyon şirketidir.

En hızlı interneti en uygun fiyatla sunma mottosuyla yola çıkmıştır.

Yurt çapında muhtelif noktalarda, yüksek hızda internet erişimi sağlamak amacıyla 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu ve ilgili Yönetmeliklerine tabidir.

Bireysel ve kurumsal abonelerine "İnternet Kutusu" markası altında ses, data, görüntü ve internet alanında iletişim çözümleri sunmak üzere; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun denetim ve gözetiminde faaliyet göstermektedir.

İnternet Kutusu

MİSYONUMUZ

Yenilikçi fikirler üretebilen, iletişim, bilim ve teknoloji alanındaki gelişmelerinde öncü rol üstlenmek ve bu alanlarda insanlığın yararına çalışmalar yürütmek. Yeni fikirleri desteklemek , ülke ekonomisine destek olabilmek amacıyla yeni şirketler kurulumunu desteklemek, tohum yatırımcı olmak.

MİSYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Tüm Türkiye’de istanyonlar kurmayı ve kendi kurduğumuz ve yönettiğimiz altyapımız ile bireysel ve kurumsal internet hizmetlerini eşit, ekonomik, etkin ve kesintisiz bir şekilde sunmayı hedeflemekteyiz. Müşteri memnuniyetini mümkün olan en iyi seviyeye getirmek temel hedeflerimizdendir.

VİZYONUMUZ

RUHSAT BİLGİLERİMİZ

Firma Ünvanı İNTERNET KUTUSU TELEKOMÜNİKASYON BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Vergi Dairesi Avcılar
Vergi No 4780571488
İto Sicil Numarası 98257-5
Ödenmiş Sermayesi 1.000.000TL
Meslek Grubu 67 - Telekomünikasyon
İş Konusu Uydu haberleşme hizmeti, uydu platform hizmeti, GMPCS Mobiltelefon hizmeti, internet servis sağlayıcılığı hizmeti, ortakkullanımlı telsiz hizmeti, sabit telefon hizmeti, kablolu yayın hizmeti, altyapı işletmeciliği hizmeti, rehberlik hizmeti, sanal mobil şebeke hizmeti, hava taşıtlarında GSM-1800 mobil telefon hizmeti ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirme yapılacak diğer elektronik haberleşme hizmetlerini sunabilir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
Adres Kodu 2926031275
Nace Kodu 61.20.03(Rev.2)-Kablosuz ağlar üzerinden internet erişiminin sağlanması.

HABERLER