Gizlilik Politikası

Telif Hakkı

İNTERNET KUTUSU internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, bilgileri ve görsel unsurları önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Metinler, resimler, çizimler, ses, animasyon, video dosyaları telif hakkına tabidir. Bu düzenlemeler ticari kullanım amacıyla kopya edilemez, değiştirilemez, dağıtılamaz veya diğer sitelere gönderilemez.


Veri Gizliliği
Size Ait Verileri Hangi Amaçlarla Kullanıyoruz?

İNTERNET KUTUSU müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

İNTERNET KUTUSU veri tabanında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması gibi çalışmalarında sadece İNTERNET KUTUSU bünyesinde kullanılmaktadır. Bunun dışında İNTERNET KUTUSU; tarafınızca siteye ya da mobil uygulamaya kayıt formunda yazılmış olan veya daha sonra tarafınızca güncellenen adres, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileriniz üzerinden e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla tarafınıza ulaşma hakkı bulunmaktadır. Tarafınızca, işbu gizlilik bildirgesini ve üyelik sözleşmesini kabul etmekle aksine bir yazılı bildiriminiz olmadığı müddetçe İNTERNET KUTUSU tarafınıza yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektesiniz.


Kişisel Verilerinizi Kimlerle ve Ne Şekilde Paylaşıyoruz?

İNTERNET KUTUSU; üyelik formlarından topladığı bilgileri, tarafınızın haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden ödeme yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde internetkutusu.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin https://internetkutusu.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.


Güvenlik

İNTERNET KUTUSU veri transferinde güvenlik için 256 bitlik standart SSL şifreleme protokolünü kullanmaktadır. internetkutusu.com.tr’de kredi kartı bilgileriniz yalnızca fatura ödeme işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Girdiğiniz tüm kredi kartı bilgilerinin gizliliği ve bütünlüğü 256 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. Sitemizde gerçekleşecek tüm ödeme işlemleri 3D secure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir.


SSL nedir?

SSL (Secure Sockets Layer) web sunucusu ve tarayıcı arasında şifreli bir bağlantı kurmak için kullanılan standart güvenlik teknolojisidir. SSL sertifikası, web sunucusu ve tarayıcı arasında geçen tüm verileri özel ve ayrılmaz kalmasını sağlar. Çevrimiçi bir mağazadan alışveriş yaptığınız anda işlem yaptığınız eğer e-ticaret sitesi SSL Sertifikası ile korunuyorsa kredi kartı bilgileriniz güvendedir diyebiliriz.