Mega Air Fiber

249,90 TL / AY
İndirme Hızı (Download)
50 Mbit
Yükleme Hızı (Upload)
25
Limitsiz
Müşteri Hizmetleri Desteği
Adil Kullanım Kotasız
Gerçek Sınırsız İnternet
Tercih Sizin! Taahhütlü veya Taahütsüz
Altyapı ve Porta İhtiyaç Yok!

İnternet Kutusu AirFiber'le altyapı ve port bekleme devri kapandı.

Sen de İnternet Kutusu'na gel kendi fiber altyapını kur!


Air Fiber Nedir?

Air Fiber adından da anlaşılacağı üzere fiber internetin, kablosuz olarak sunulması anlamına gelmektedir. Kablolu fiber internet bağlantısı alt yapısının olmadığı yerleşim alanlarında internet erişimi için çözüm olan bu hizmet, fiber internet bağlantısını kablosuz olarak kullanmanızı sağlamaktadır. Hizmet almak istediğiniz lokasyonu Air Fiber kapsama alanımızdan kontrol edebilir ya da müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Air Fiber kullanabilmeniz için gerekli olan donanıma ihtiyacınız olacak ve bu donanımları satın almanız gerekmektedir. İlk kurulum ödemesi sonrasında evinizde ya da iş yerinizde bir alıcı ve bir adet modem kurulumu yapılmaktadır.


Air Fiber Kurulumu

Air Fiber kurulumuyla ilgili keşfin ardından; merkez vericileri görmesi için, alıcınızı binanın en yüksek noktası olan çatıya, vericiye dönük olacak şekilde monte ederek, bir kablo ile daire içerisinde merkezi bir alana modem kurulumu yapılmaktadır. Kullanıcı bilgileri ile bağlantı sağlanıp, son kontrol işlemi yapılarak internet bağlantınız sağlanıp teslim edilir. Müşteri hizmetlerimizden ya da web sitemizden kurulum ücretleriyle ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


Air Fiber Hizmet Sözleşmesi

Air Fiber hizmetinizden nasıl yararlanabilirim?

Air Fiber hizmetimizden yararlanmak için; web sitemiz üzerinden başvuru yapabilir, müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da info@internetkutusu.com.tr mail adresimiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişime geçtikten sonra kapsama alanımız içerisinde yer alıyorsanız keşif ve kurulum için ekip arkadaşlarımızı yönlendireceklerdir.AKN ( Adil Kullanım Kotası) var mı?

Paketlerimiz limitsizdir, kota derdi olmadan sınırsız internetin tadını çıkarabilirsiniz.Taahhüt var mı?

Tercih sizin !
İnternet Kutusu Telekom Airfiber paketlerini taahhütlü veya taahhütsüz olarak kullanabilirsiniz. Kurulum ücreti ödemek istemezseniz 24 Ay taahhütünüze istinaden tüm kurulum masraflarınız İnternet Kutusu Telekom tarafından karşılanır. Taahhütsüz kullanmak isterseniz kurulum bedeli talep edilecektir.Kurulum süresi nedir?

Kurulum süreci teknik ekibimiz tarafından yapılan keşfe göre değişkenlik gösterebilir, çatı kurulumunun hazır olduğu lokasyonlarda ortalama 1 saat içerisinde hizmetiniz aktif hale getirilir.Kurulum ücreti nedir?

Taahhütsüz olarak kullanmak istediğiniz İnternet Kutusu Airfiber paketleri için kurulum ücretleri lokasyon bazlı değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi almak için İnternet Kutusu Çağrı Merkezi ve İnternet Kutusu WhatsApp Destek Hattı ile iletişime geçiniz.Modem almam gerekiyor mu?

Router özellikli bir modeminiz var ise kullanabilirsiniz. Modemi bizlerden satın almak istemezseniz dışarıdan da temin edebilirsiniz.

Bizden satın almak isterseniz; 300 TL karşılığında paketinize uygun router özellikli modeminiz kurulum ekiplerimiz tarafından kurulacaktır.

Modem ücretini taksitlendiremiyor, kurulumdan önce veya kurulum esnasında peşin olarak ödenmesini talep ediyoruz.Faturalandırma

Seçmiş olduğunuz tarife ve hizmetlerin ücreti her ay faturalandırılarak tarafınıza SMS ile iletilir.

 

Ödeme Kanalları

  • Online işlem merkezi
  • Havale - Eft
  • Bayilerimizden
  • Nkolay ödeme merkezleri
  • Faturamatik ödeme merkezleri

Faturalarınızı banka hesaplarımıza EFT, havale yaparak, web sitemizde bulunan Online ödeme merkezinden, Nkolay ödeme merkezlerinden, faturamatiklerden ve Şok Marketlerden ödeyebilirsiniz.PPPoE internet kullanıcı adı ve şifremi nereden öğrenebilirim?

İmzalamış olduğunuz sözleşmede kullanıcı adınız ve şifreniz yazmaktadır, kaybedilmesi halinde müşteri hizmetleri arayarak ya da info@internetkutusu.com.tr mail adresimizden bu bilgileri talep edebilirsiniz.Aboneliğimi dondurabilir miyim?

Aboneliğiniz süresince yılda 2 defa 1'er aylık aboneliği dondurma hakkına sahip olacaksınız. Bu süre taahhüt sürenizin sonuna eklenecektir.Paket değişikliği yapabilir miyim?

Dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerini arayarak hizmet almak istediğiniz pakete geçiş sağlayabilirsiniz.Nakil İşlemleri

Nakil ettirmek istediğiniz adres Air Fiber kapsama alanımız içerisinde bulunuyorsa müşteri hizmetlerini arayarak işlemler konusunda destek alabilirsiniz. Nakil ücreti 200 TL’dir.İptal İşlemleri

İptal işlemleriniz için müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Hizmeti herhangi bir zaman diliminde, herhangi sebepten dolayı iptal etmeniz halinde kurulum esnasında ödediğiniz kurulum ücreti, satın alınan modem ücreti iade edilmez.Statik IP ücretiniz nedir?

1 Ocak 2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Statik IP hizmetinin fiyatı vergiler dahil aylık 39,90 TL'dir.Aldığım hizmet hava şartlarından etkilenir mi?

Sert hava şartlarına karşı koruma sağlayan dış kaplama ve dahili yıldırım koruma terminali sayesinde yağmur, kar, sis, bulut vs. gibi hava şartlarından kesinlikle etkilenmemektedir. Hava koşullarında da %99 Uptime sağlanmaktadır.Tarife ücretlerine ek bir ücret çıkar mı?

Tarife fiyatlarımıza KDV ve ÖİV (Özel İletişim Vergisi) dahildir, Tarifelerimizde kesinlikle adil kullanım noktası, kota aşım ücreti vb. sürpriz ücretler yoktur.Size nasıl ulaşabilirim?

Pazar günleri hariç müşteri hizmetlerimize 09:00 - 00:00 saatleri arasında teknik, ödeme ve yeni abonelik konularında destek alabilir, 7/24 WhatsApp destek hattımızdan, mail üzerinden ve sistem üzerinden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz.