S.S.S

Air Fiber

Air Fiber hizmetimizden yararlanmak için; web sitemiz üzerinden başvuru yapabilir, müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da info@internetkutusu.com.tr mail adresimiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişime geçtikten sonra kapsama alanımız içerisinde yer alıyorsanız keşif ve kurulum için ekip arkadaşlarımızı yönlendireceklerdir. 


Adsl&Vdsl&Fiber 

Adsl&Vdsl&Fiber hizmetimizden yararlanmak için; web sitemiz üzerinden başvuru yapabilir, müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da info@internetkutusu.com.tr mail adresimiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişime geçtikten sonra abonelik süreciyle ilgili doldurmanız gereken evrakları size iletecektir. 


Adsl&Vdsl&Fiber operatör değişikliği için ne yapmam gerekiyor?

Operatör değişikliği yapacak müşterilerimizin İşletmeci Değişikliği formunu doldurması gerekmektedir. XDSL numaranızı öğrenmenin birkaç farklı yolu var. 

Mevcut servis sağlayıcınızın müşteri hizmetlerine online ya da telefon kanallarından ulaşarak bu bilgiyi edinebilir ya da göndermiş olduğu fatura üzerinden bu bilgiye erişebilirsiniz.


Paketlerimiz limitsizdir, kota derdi olmadan sınırsız internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Air Fiber

Tercih sizin !
İnternet Kutusu Telekom Airfiber paketlerini taahhütlü veya taahhütsüz olarak kullanabilirsiniz. Kurulum ücreti ödemek istemezseniz 24 Ay taahhütünüze istinaden tüm kurulum masraflarınız İnternet Kutusu Telekom tarafından karşılanır. Taahhütsüz kullanmak isterseniz kurulum bedeli talep edilecektir.


Adsl&Vdsl&Fiber 

Paketlerimiz taahhütsüzdür. 

Air Fiber

Teknik ekibimiz tarafından yapılan keşfe göre değişkenlik gösterebilir, çatı kurulumunun hazır olduğu lokasyonlarda ortalama 1 saat içerisinde hizmetiniz aktif hale getirilir.


Adsl&Vdsl&Fiber 

Kurulum işlemleri kayıt onayının ardından en geç 3 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

Air Fiber

Taahhütsüz olarak kullanmak istediğiniz İnternet Kutusu Airfiber paketleri için kurulum ücretleri lokasyon bazlı değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi almak için İnternet Kutusu Çağrı Merkezi ve İnternet Kutusu WhatsApp Destek Hattı ile iletişime geçiniz.


Adsl&Vdsl&Fiber 

Ücretsiz Kurulum.Air Fiber

Router özellikli bir modeminiz var ise kullanabilirsiniz. Modemi bizlerden satın almak istemezseniz dışarıdan da temin edebilirsiniz.

Bizden satın almak isterseniz; 300 TL karşılığında paketinize uygun router özellikli modeminiz kurulum ekiplerimiz tarafından kurulacaktır.

Modem ücretini taksitlendiremiyor, kurulumdan önce veya kurulum esnasında peşin olarak ödenmesini talep ediyoruz.


Adsl&Vdsl&Fiber 

Altyapınıza uygun modeminiz var ise kullanabilirsiniz. Modem satın almak isterseniz müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz, altyapınıza uygun modemi dışarıdan da temin edebilirsiniz.

*Modem ücretini taksitlendiremiyor, peşin talep ediyoruz.

Fiber (FTTH / GPON) altyapılarda abonenin tarife ücretine aylık 10 TL modem kiralama bedeli eklenecektir.


Seçmiş olduğunuz tarife ve hizmetlerin ücreti her ay faturalandırılarak tarafınıza SMS ile iletilir.

Ödeme Kanalları

Online işlem merkezi

Havale - Eft

Bayilerimizden

Nkolay ödeme merkezleri

Faturamatik ödeme merkezleri


Faturalarınızı banka hesaplarımıza EFT, havale yaparak, web sitemizde bulunan Online ödeme merkezinden, Nkolay ödeme merkezlerinden, faturamatiklerden ve Şok Marketlerden ödeyebilirsiniz. 

Air Fiber

İmzalamış olduğunuz sözleşmede kullanıcı adınız ve şifreniz yazmaktadır, kaybedilmesi halinde müşteri hizmetleri arayarak ya da info@internetkutusu.com.tr mail adresimizden bu bilgileri talep edebilirsiniz.


Adsl&Vdsl&Fiber 

Müşteri hizmetleri arayarak ya da info@internetkutusu.com.tr mail adresimizden bu bilgileri talep edebilirsiniz.


Aboneliğimi dondurabilir miyim? 

Air Fiber

Aboneliğiniz süresince yılda 2 defa 1'er aylık aboneliği dondurma hakkına sahip olacaksınız. Bu süre taahhüt sürenizin sonuna eklenecektir.

Adsl&Vdsl&Fiber 

Taahhütsüz paketlerimizde abonelik dondurma işlemi yapılamamaktadır. 

Paket değişikliği yapabilir miyim?

Dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerini arayarak hizmet almak istediğiniz pakete geçiş sağlayabilirsiniz.


Nakil İşlemleri

Air Fiber

Nakil ettirmek istediğiniz adres Air Fiber kapsama alanımız içerisinde bulunuyorsa müşteri hizmetlerini arayarak işlemler konusunda destek alabilirsiniz. Nakil ücreti 200 TL’dir. 

Adsl&Vdsl&Fiber 

Nakil ettirmek istediğiniz adreste altyapı uygunluğu bulunuyorsa müşteri hizmetlerini arayarak işlemler konusunda destek alabilirsiniz. 


İptal İşlemleri

İptal işlemleriniz için müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Hizmeti herhangi bir zaman diliminde, herhangi sebepten dolayı iptal etmeniz halinde kurulum esnasında ödediğiniz kurulum ücreti, satın alınan modem ücreti iade edilmez.


1 Ocak 2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Statik IP hizmetinin fiyatı vergiler dahil aylık 39,90 TL'dir.

Sert hava şartlarına karşı koruma sağlayan dış kaplama ve dahili yıldırım koruma terminali sayesinde yağmur, kar, sis, bulut vs. gibi hava şartlarından kesinlikle etkilenmemektedir. Hava koşullarında da %99 Uptime sağlanmaktadır.

Tarife fiyatlarımıza KDV ve ÖİV (Özel İletişim Vergisi) dahildir, Tarifelerimizde kesinlikle adil kullanım noktası, kota aşım ücreti vb. sürpriz ücretler yoktur.

Pazar günleri hariç müşteri hizmetlerimize 09:00 - 00:00 saatleri arasında teknik, ödeme ve yeni abonelik konularında destek alabilir, 7/24 WhatsApp destek hattımızdan, mail üzerinden ve sistem üzerinden arıza kaydı oluşturarak destek alabilirsiniz. 

İstemiş olduğumuz belgeleri abonelik başvurusu için öncesinde dijital abonelik başladıktan sonra aşağıdaki adrese Sürat Kargo şubelerinden “İnternet Kutusu Telekom” ya da 1295431126 Cari koduyla ücretsiz bir şekilde kargolayabilirsiniz.