Banka Hesap Numaralarımız

0850 441 0 140

info@internetkutusu.com.tr

Sık Sorulan Sorular
Anasayfa Sık Sorulan Sorular

Hizmet bölgeniz dışındayım internet bağlatabilir miyim?

Hizmet bölgemiz dışında bireysel abonelikler için hizmet veremiyoruz. Kurumsal abonelikler ve metro ethernet hizmetlerimizden hizmet bölgemiz dışında da faydalanabilirsiniz bunun için çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Telefon hattına ihtiyacım var mı?

Hayır İnternet Kutusu hizmetlerinden faydalanabilmek için sabit telefona ihtiyacınız yoktur. Yalın olarak internet hizmetimizden faydalabilirsiniz.

Modemim yok ne yapmam lazım?

Modeminiz yok ise , herhangi bir teknoloji marketten wan portlu , access point, router özellikleri olan bir modem satın alabilirsiniz. Satın almadıysanız kurulum personelimiz sizin için yanında sıfır ambalajında bir modem router getiriyor olacak. Modem router 2019 yılı için ücreti : 100-TL ( Tenda F3 , Tenda N301 , TpLink 840N , Cnet Wnir3300 , Zyxel Nbg 418n modellerinden biri gönderilir. ) * Modem satışımız abone başına maksimum 1 adet ile sınırlandırılmıştır.

Modemim var kullanabilir miyim?

Wan Portu ,router , access point , wireless özelliklerine sahip modeminiz var ve diğer operatörlerden alınmamış (kilitsiz) ise kullanabilirsiniz.

Akn Yok Ne Demek?

Paketlerimizin tümü kotasız , limitsiz ve sınırsızdır . Adil Kullanım Noktası veya kota bulunmadığından dolayı kullanımınıza bağlı olarak hız düşümü yaşamazsınız.

Havadan gelen internet hava şartlarından etkilenmez mi?

Kar , yağmur , sis , bulut , yıldırım vs. ne olursa olsun internetiniz hava şartlarından etkilenmeyecek. İnternet keyfiniz asla bölünmeyecek.

Nasıl oluyor da büyük operatörlerden ucuza internet verebiliyorsunuz?

Bunun yolu interneti size bir alt yapı hattını kullanarak değil havadan noktadan noktaya veriyor olmamız ile ilgilidir. Yani alt yapı kirasına büyük reklam bütçelerine değil sadece internete para ödüyorsunuz.

Altyapım yok ne kadar sürede internet alabilirim?

Eğer bulunduğunuz bölgede hizmet alanımızda kalıyor ise en geç 3-7 iş günü içerisinde tüm kurulum işlemlerini tamamlıyor ve internetinizi kullanımınıza açıyoruz.

İnterneti Havadan Alınca Yavaş Olur Mu?

Hayır , havadan internet yani Air Fiber günümüz itibari ile en hızlı kayıpsız internet taşıma yöntemidir , alt yapı hatlarında bulunan bakır kablolar , eskimiş santraller ve kazı çalışmalarından etkilenmez .

Radyolink Sistemi Nasıl Çalışıyor ?

Sistemimiz ana internet omurgasından alınan ham halde internetin kullanıcılara alt yapı kabloları , santraller vs. kullanılmadan , havadan noktadan noktaya link hatları ile direk ve kayıpsız olarak ulaştırılması prensibi ile çalışmaktadır.

Yanında telefon , tablet , Pc , Tv hizmetleri vermiyor musunuz?

Hayır , biz sadece uygun fiyatlı internet hizmeti satıyoruz ve buna yoğunlaşıyoruz .

Nasıl Bir Hizmet Sunuyorsunuz?

İnternet Ana Omurgasından alınan ham interneti işliyor , eskimiş santrallere girmeden , bakır kablolara girmeden , ana yüklenicinin yer altı kablolarına yüksek aylık kira ücretleri ödemeden direk size ulaştırıyoruz.

Bizi Arayın 0850 441 0 140

Bizi Arayın 0850 441 0 140

Turgut Özal Mah. Tonguç Baba Cad. Torium Avm. B Blok Kat: 4 Daire: 61 - 64 - 83 Esenyurt / İstanbul
0850 441 0 140
info@internetkutusu.com.tr

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

www.internetkutusu.com.tr Tüm hakları saklıdır. 2021 ©

Internet Kutusu Telekomünikasyon ( İ.K Bilgi İşlem Merkezi )

E-BÜLTEN ABONELİĞİ